Mesaj gönder
Qingdao Yilan Cable Co., Ltd. 86-- 18724796885 atwood.lee@hold-one.com
Sheathed Type MI Cable , Fire Resistant Electrical Wire Heavy Duty

Kılıflı Tip MI Kablo, Yangına Dayanıklı Elektrik Teli Ağır Hizmet Tipi

 • Vurgulamak

  tip mi kablosu

  ,

  mikrofon kablosu

 • Ürün adı
  Mineral İzoleli Kablo
 • Dış Ceket
  Temiz ve Pürüzsüz PVC
 • Yalıtım malzemesi
  PVC
 • İletken malzeme
  Bakır
 • Türü
  İzoleli
 • İletkenler sayısı
  Çok çekirdekli
 • Marka adı
  HOLD-ONE
 • Min sipariş miktarı
  100m
 • Fiyat
  USD 0.87-2.66/M
 • Ambalaj bilgileri
  Ahşap Drum
 • Teslim süresi
  7 Gün sonra depozito aldı
 • Ödeme koşulları
  L/C, T/T

Kılıflı Tip MI Kablo, Yangına Dayanıklı Elektrik Teli Ağır Hizmet Tipi

MICC Ağır Hizmet Mineral Yalıtımlı Kablo 1000V Yangına Dayanıklı Kablo

Mineral İzoleli Kablo

Yanmaz kablo adı verilen mineral izoleli kablo veya bakır çekirdekli bakır kılıf magnezyum oksit yalıtım yanmaz kablo. Yurtdışında MI kablosu olarak adlandırılır. Mineral izoleli kablolar yüksek iletkenlikte bakır iletken, inorganik magnezyum oksit izolasyonu, dikişsiz bakır kılıftan oluşur. Kablolar korozyon yerinde kullanıldığında, en dıştaki katmana bir PVC plastik kılıf tabakası eklenebilir ve düşük dumanda, halojen içermeyen herhangi bir rengi, güzellik amaçlı veya erişilebilir yerler için bina veya yeraltı yerlerinde devlet.

Mineral Yalıtımlı Kabloların Avantajları

Mineral yalıtımlı kablolardaki yalıtım yanmaz, bu da yangının felaket olabileceği uygulamalar için idealdir. Tıbbi cihazlar, enerji santralleri ve petrol platformları MI kablolarının kurulumunun operasyonları daha güvenli hale getirdiği yerlere örnektir.

Ürün Özellikleri

- Yüksek sıcaklık kapasitesi

- Yüksek watt yoğunluğu

- Yüksek korozyon direnci

- Lazer kaynaklı kılıflar üstün güvenilirlik sağlar

- Zorlu ortamlarda kullanım için dayanıklı tasarım

- Kesin özelliklerinizi karşılamak için özel boyutlar mevcuttur

Standart
Uluslararası: IEC 60502, IEC 60228
Çin: GB / T 12706
Diğer standartlar: BS, DIN ve ICEA gibi, müşterinin özel isteğine göre özel güç kablosu tasarlar ve üretir.
AMBALAJ VE NAKLIYE

Satın alma siparişine göre en katı teslimat programlarını karşılayabiliriz. Kablo teslimindeki herhangi bir gecikme, genel proje gecikmesine ve maliyet aşımına katkıda bulunabileceğinden, son teslim tarihine her zaman en büyük öncelik verilir.
Kablo, ahşap makaralar, oluklu kutular ve bobinler halinde tedarik edilir. Kablo uçları, kablo uçlarını nemden korumak için BOPP kendinden yapışkanlı bant ve higroskopik olmayan sızdırmazlık kapakları ile kapatılmıştır. Gerekli işaretleme, müşterinin ihtiyacına göre tamburun dış tarafında hava koşullarına dayanıklı bir malzeme ile basılmalıdır.

Biz yıllardır dosyalanmış bu bir üretim, müşterilerimize kaliteli ve fiyat ile kablolar sunabilir.

Biz içtenlikle yurtiçinde ve yurtdışında müşteriler edilir müzakere ve bizimle işbirliği !!!

Hakkımızda
2000 yılında kurulan HOLD-ONE. Ar-Ge ve tel ve kablo üretiminde uzmanlaşmış modern büyük ölçekli bir kuruluştur. Şirketin yalıtımlı tel atölyesi, alçak gerilim kablo atölyesi, yüksek gerilim kablo atölyesi ve kablo aksesuarları ve bakır işleme atölyesi bulunmaktadır. İdari işler departmanı, pazarlama departmanı, teknoloji araştırma ve geliştirme departmanı, kalite yönetimi departmanı, planlama ve finans departmanı, malzeme tedarik departmanı, emniyet üretim departmanı vb. Oluşur ve şirketin 106 büyük ve orta şehrinde satış ve servis organizasyonları vardır. ülke. Şirketin önde gelen ürünleri: kauçuk kılıflı esnek kablo, polietilen kılıflı esnek kablo, PVC izoleli kontrol kablosu, PVC izoleli güç kablosu, havai izoleli kablo, alüminyum telli tel ve çelik çekirdek alüminyum telli tel, PVC izoleli Kılıf (yumuşak) tel ve kablo, vb. ve düşük dumanlı halojensiz, düşük dumanlı düşük halojenli, ön dallı kablo ve çeşitli alev geciktirici, yangına dayanıklı, ekranlama ve 10.000'den fazla spesifikasyona kadar diğer özel kabloların geliştirilmesi ve üretilmesine odaklanın. Yıllık üretim kapasitesi 1 milyar yuan ulaşabilirsiniz. Şirketler ulusal veya uluslararası standartlara göre üretim yapabilir.