Mesaj gönder
tamam
Qingdao Yilan Cable Co., Ltd. 86-- 18724796885 atwood.lee@hold-one.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Qingdao Yilan Cable Co., Ltd. şirket Profili

 • Çin Qingdao Yilan Cable Co., Ltd. şirket Profili
Qingdao Yilan Cable Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  TUT-ONE

 • No. Çalışanları

  100~300

 • Yıllık satış

  8000000-10000000

 • Yıl kurulan

  2000

 • İhracat p.c

  70% - 80%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-- 18724796885

Giriş

2000 yılında kurulan HOLD-ONE. Ar-Ge ve tel ve kablo üretiminde uzmanlaşmış modern büyük ölçekli bir kuruluştur. Şirketin yalıtımlı tel atölyesi, alçak gerilim kablo atölyesi, yüksek gerilim kablo atölyesi ve kablo aksesuarları ve bakır işleme atölyesi bulunmaktadır. İdari işler departmanı, pazarlama departmanı, teknoloji araştırma ve geliştirme departmanı, kalite yönetimi departmanı, planlama ve finans departmanı, malzeme tedarik departmanı, emniyet üretim departmanı vb. Oluşur ve şirketin 106 büyük ve orta şehrinde satış ve servis organizasyonları vardır. ülke. Şirketin önde gelen ürünleri: kauçuk kılıflı esnek kablo, polietilen kılıflı esnek kablo, PVC izoleli kontrol kablosu, PVC izoleli güç kablosu, havai izoleli kablo, alüminyum telli tel ve çelik çekirdek alüminyum telli tel, PVC izoleli Kılıf (yumuşak) tel ve kablo, vb. ve düşük dumanlı halojensiz, düşük dumanlı düşük halojenli, ön dallı kablo ve çeşitli alev geciktirici, yangına dayanıklı, ekranlama ve 10.000'den fazla spesifikasyona kadar diğer özel kabloların geliştirilmesi ve üretilmesine odaklanın. Yıllık üretim kapasitesi 1 milyar yuan ulaşabilirsiniz. Şirketler ulusal veya uluslararası

standartları.

Geçmiş

2000 yılında kurulan HOLD-ONE. Ar-Ge ve tel ve kablo üretiminde uzmanlaşmış modern bir büyük ölçekli kuruluştur. İdari işler departmanı, pazarlama departmanı, teknoloji araştırma ve geliştirme departmanı, kalite yönetimi departmanı, planlama ve finans departmanı, malzeme tedarik departmanı, emniyet üretim departmanı, vb., ülke çapında 106 büyük ve orta ölçekli şehirde satış ve servis organizasyonlarına sahiptir.

Hizmet

Şirketin önde gelen ürünleri: kauçuk kılıflı esnek kablo, polietilen kılıflı esnek kablo, PVC izoleli kontrol kablosu, PVC izoleli güç kablosu, havai izoleli kablo, alüminyum telli tel ve çelik çekirdek alüminyum telli tel, PVC izoleli Kılıf (yumuşak) tel ve kablo, vb. ve düşük dumanlı halojensiz, düşük dumanlı düşük halojenli, ön dallı kablo ve çeşitli alev geciktirici, yangına dayanıklı, ekranlama ve 10.000'den fazla spesifikasyona kadar diğer özel kabloların geliştirilmesi ve üretilmesine odaklanın. Yıllık üretim kapasitesi 1 milyar yuan ulaşabilirsiniz.

1. Strictly QC ekibi kaliteli ürünler sunmak
2. Tatmin Edici satış öncesi satış sonrası hizmet
3. 24 saat içinde cevap
4. Biz müşteri tasarım veya örnekleri göre çanta sunuyoruz
5. Çeşitli boyut, renkler ve bitirme müşterilerin gereksiniminden kaynaklanmaktadır
6. rekabetçi fiyat ile Yüksek kalite
7. seri üretim için Hızlı teslimat

Ekibimiz

Biz her zaman kesinlikle ürün kalitesini kontrol, her ürünün kullanıcı deneyimine odaklanmak, ürün kalitesini sağlamak teknik ekip deneyimli. Bu arada, Ar-Ge ekibimiz her zaman üretim teknolojisi ve değişen pazar talebindeki sürekli reformdan endişe duyuyor, böylece zamanla ilerliyor ve kendi tasarım konseptlerini yeniliyor.